Duyurular


CloakCoin ile Alışveriş

Değerli İnternet Kullanıcıları,

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ikincielmobil kullanıcılarına telefonlarını kripto para ile satın alma imkanı getiriyor. Artık beğendiğiniz ilanı Cloakcoin ile de satın alabilirsiniz. Kripto para ile nasıl alış veriş yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

16.01.2019

Kripto Para İle Alışveriş

Değerli İnternet Kullanıcıları,

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ikincielmobil kullanıcılarına telefonlarını kripto para ile satın alma imkanı getiriyor. Beğendiğiniz ilanı Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash ile anında satın alabilirsiniz. Kripto para ile nasıl alış veriş yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

01.02.2018

WhatsApp Destek Hattı

Değerli İnternet Kullanıcıları,

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ikinci el telefon pazar yeri olarak, sizlere yepyeni bir hizmet daha veriyoruz: Bize artık WhatsApp üzerinden direkt ulaşabilirsiniz. Her türlü soru, istek ve şikayetlerinizi info@Ikincielmobil.com ile ulaşabileceğiniz Destek Hattı üzerinden de dinlemeye ve çözmeye hazırız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

15.01.2018

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne Özel Hediye Kampanyası!

Değerli İnternet Kullanıcıları,

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak 20-30 Kasım 2017 tarihleri arasında ikincielmobil.com’a yüklenen ilanların yine bu tarihler arasında satılması halinde hem alıcıya hem satıcıya ikincielmobil.com olarak kulaklık hediye ediyoruz.

20.11.2017

29 Ekim'e Özel Kampanya!

Değerli İnternet Kullanıcıları,

İkinci el telefon pazarına özel Türkiye'nin ilk pazaryeri e-ticaret platformu ikincielmobil.com, 29 Ekim'e Özel Kampanya ile hizmet bedelinde indirime gidiyor. 24-31 Ekim tarihleri arasında ilan veren veya ilanını güncelleyen üyelerimize hizmet bedeli olarak %4.99 yerine sadece % 2.99 'e uygulanacaktır. Üstelik ikincielmobil.com üyeliği ve sınırsız sayıda ilan vermek her zaman ÜCRETSİZdir.

22.10.2017

ikincielmobil.com Açıldı !

Değerli İnternet Kullanıcıları,

İkinci el telefon pazarına özel Türkiye'nin ilk pazaryeri e-ticaret platformu ikincielmobil.com sizlerle. Alıcı ve satıcıyı koruyan ödeme sistemi ile güvenli alışveriş sizleri bekliyor.

27.07.2017

ikincielmobil.com açılıyor !

Değerli İnternet Kullanıcıları,

ikincielmobil.com 21 Temmuz 2017 itibariyle kullanıma açılıyor. İkinci el cep telefonlarını güvenli, kârlı ve kolay alıp satabileceğiniz yepyeni bir platform sizlerle.